14 styczeń 2022

Policjanci czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu.

zdjęcie: Policjanci czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu. / fot. KPP w Strzelinie
fot. KPP w Strzelinie
Policjanci strzelińskiej jednostki każdego dnia prowadzą działania poświęcone walce z rozprzestrzenianiem się choroby Covid-19. W ramach codziennych służb policjanci sprawdzają, czy mieszkańcy stosują się do obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach, gdzie ten nakaz obowiązuje.
REKLAMA

Strzelińscy policjanci nieustannie prowadzą działania poświęcone walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Cały czas mamy obowiązek zakrywania ust i nosa w pomieszczeniach zamkniętych, m.in. w środkach komunikacji publicznej, sklepach, szkołach, urzędach i instytucjach.

Szczegóły obostrzeń znaleźć można na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/koronawirus/zmiany-w-zasadach-bezpieczenstwa--nowe-limity-osob-i-nauka-zdalna

Ponadto w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich mundurowi kontrolują, także osoby objęte kwarantanną domową i reagują na ujawnione nieprawidłowości.


 

Pamiętajmy, że zdrowie nasze i naszych najbliższych zależy w dużej mierze od naszej odpowiedzialnej postawy. Pandemia nie zniknęła, a wręcz rośnie ponownie w siłę. Jej skutków można w dużej mierze uniknąć stosując się do obowiązujących przepisów. Policjanci będą stanowczo reagować na lekceważące zachowania.

mł. asp. Łukasz Porębski

Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Strzelin
7.5°C
wschód słońca: 06:50
zachód słońca: 18:32
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Strzelinie

kiedy
2023-01-26 19:00
miejsce
Strzeliński Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-26 15:00
miejsce
Strzeliński Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany